Rowery Romet, czyli pojazdy kilku pokoleń

Rowery Romet to jedne z najbardziej popularnych jednośladów w Polsce. Kultowy obiekt pożądania w czasach PRL-u, także i dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Atutem produktów jest wysoka jakość wykonania połączona z przystępną ceną. Dzięki temu rowery tej marki można spotkać nie wielu polskich drogach.

Kultowe jednoślady

Rowery Romet to dla wielu osób jeden z symboli czasów PRL-u. W minionym ustroju Romet był jedynym producentem rowerów w Polsce. Na sygnowanych przez niego produktach poruszali się rodzice i dziadkowie, a pojazdy nierzadko przechodziły z pokolenia na pokolenie. Na początku lat 90-tych firma przeszła gruntowną metamorfozę, dostosowując ofertę do oczekiwań i potrzeb klientów. Jako przykład można podać rowery górskie, które w tamtym czasie były obiektem pożądania wielu młodych cyklistów. W rezultacie obecnie produkowane jednoślady mają niewiele wspólnego z modelami sprzed kilkudziesięciu lat. Jest to efekt nie tylko wspomnianego dostosowania oferty do konsumenckich potrzeb, ale również wyczuwania trendów i zastosowania najnowocześniejszych technologii. Rowery są lżejsze, a jazda dużo bardziej bezpieczna i komfortowa. Nie bez znaczenia jest trwałość samych rowerów oraz estetyka. Co ważne, do produkcji jednośladów używane są podzespoły znanych i cenionych firm na całym świecie, a rowery Romet trafiają na rynki wielu europejskich krajów. Można je znaleźć między innymi w Czechach, Belgii, Anglii czy Hiszpanii. Potwierdzeniem ich klasy są liczne nagrody, jakie firma otrzymała na przestrzeni lat, a także pozytywne opinie użytkowników.

Szeroki wybór produktów

Jak przystało na najpopularniejszego producenta rowerów w Polsce, Romet oferuje szeroki wybór jednośladów. Obecnie ma w swojej ofercie rowery miejskie, rowery trekkingowe oraz rowery crossowe i szosowe. Produkuje również rowery górskie (MTB) we wszystkich rozmiarach kół, co pozwala dobrać rower do wzrostu użytkownika. Ponadto Romet jako jedyny producent rowerów w Polsce oferuje rowery gravelowe. To uniwersalne kolarzówki rozwijające całkiem niezłą prędkość na drogach gruntowych.

Bogatą ofertę produktów tworzą modele męskie, damskie, dziecięce oraz różnego rodzaju akcesoria rowerowe: kaski, foteliki dziecięce, sakwy etc. Nie mówiąc o wciąż rosnącej liczbie rowerów elektrycznych. Dzięki temu z łatwością można znaleźć jednoślad dostosowany do potrzeb i możliwości finansowych. Jest to o tyle łatwiejsze, że rowery Romet wyróżniają na tle konkurencji przystępne ceny. To bardzo dobry stosunek ceny do jakości, którego potwierdzeniem są kolejne pokolenia klientów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij