Czy wszystko, co naturalne jest lepsze Krótki poradnik na temat włosów i nie tylko... z przymrużeniem oka

Czy wszystko, co naturalne jest lepsze? Krótki poradnik na temat włosów i nie tylko… z przymrużeniem oka

Wiele mówi się, że to, co naturalne jest zawsze lepsze. Ale czy na pewno. Otóż „punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”. To powiedzenie w dużej mierze oddaje, że każdy z nas może mieć swoje zdanie. Mamy je i my, dlatego też przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik na temat sztuczności, naturalności…oczywiście z przymrużenie oka. Już teraz zachęcamy do sprawdzenia oferty hurtowni włosów remy-hair.pl. A dlaczego? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Usta – natura kontra wypełniacze

Jednym z bardziej kontrowersyjnych tematów są usta, otóż coraz więcej pań decyduje się na ich powiększenie, ale i panowie nie są specjalnie w tyle. Ale bądźmy szczerzy, czy warto zdecydować się na taki zabieg? Zapewne są i plusy i minusy, jednak usta jak pontony czy jak u karpia nie prezentują się dobrze. Zrobiliśmy też mamy research i wyszło, że panowie nie specjalnie przepadają za takimi kobietami, natomiast uwielbiają elegancko pomalowane na czerwono usta, wszak wtedy kobieta wydaje się bardzo elegancka, ale ma w sobie także nutę niedostępności. My od nas dodamy, że oczywiście najlepiej kierować się swoim zdaniem, a nie słuchać innych, jednak wiele pań ma usta, które przypominają „usta” karpia i przez to tracą na urodzie. A więc 1:0 dla natury.

Silikonowy biust – hit czy kit?

Bądźmy szczerzy, faceci zwracają uwagę na biust, przynajmniej w większości lubią bujne kształty. Jeżeli pamiętacie lata 90-te to zapewne i Pamelę Anderson i jej wielkie…piersi. Wielu mężczyzn się w niej podkochiwało, później moda na silikonowe biusty ustała, choć nadal wiele kobiet decyduje się na zabieg wszczepienia silikonów. Naszym zdaniem nie warto ryzykować zdrowia, w końcu to operacja, a ona niesie ze sobą ryzyko. Zawsze przecież można wybrać staniki z dużym push upem i efekt będzie ten sam, aż do ściągnięcia. Ale tak na poważnie, czy wiecie, że sztuczne piersi są bardzo nieprzyjemne w dotyku? My się dowiedzieliśmy przygotowując ten tekst. Jednocześnie wyglądają mało atrakcyjnie szczególnie, że często po zabiegu zamiast pełnego biustu zyskuje się dwie piłeczki tenisowe. Dlatego 2:0 dla natury.

Sztuczne paznokcie- żele, hybrydy…

Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Ale czy lepiej postawić na naturalne czy może zdecydować się na żele bądź też hybrydy? Otóż wszystko zależy od efektu, nie ma chyba brzydszych paznokci niż tipsy o długości 10 cm, które raczej przypominają szpony – takie określenie usłyszeliśmy od facetów, których partnerki trafiły na kosmetyczki o wątpliwych umiejętnościach. Jednocześnie dobrze wykonane paznokcie żelowe czy hybrydy są bardzo stylowe i świetnie się prezentują. Nie trzeba ciągle malować odpadającego lakieru, zatem takie rozwiązanie jest wygodne. Ale naturalne paznokcie także pięknie się prezentują. Zatem wybór należy do Was.

Rzęsy niczym wachlarz

Bardzo modne stały się też doczepiane rzęsy. Jeszcze niedawno doczepiano je metodą 1:1, a obecnie są dostępne nawet opcje 8:1, czego efektem są rzęsy przypominające raczej wachlarz. Zatem wszystko jest kwestią gustu. Z kolei wśród mężczyzn oceniających kobiety z doczepianymi rzęsami zdania są także bardzo podzielone. Większość uważa, że doczepiane rzęsy pięknie podkreślają oczy, a inni wręcz przeciwnie, że przez nie nie widać pięknego koloru oczu partnerki. Nasze zdanie jest w sumie podobne, wszystko z umiarem. Zatem remis.

Naturalne włosy czy naturalne włosy doczepiane?

Piękne i zadbane włosy są wizytówką każdej kobiety, ale czasami niewłaściwa pielęgnacja czy też nieudana fryzura sprawiają, że można mieć z ich powodu kompleksy, podobnie jeżeli matka natura obdarzyła nas cienkimi pasmami. Ale od czego są zabiegi przedłużania i zagęszczania? Jednak tutaj trzeba pamiętać, aby wybrać naturalne włosy, dzięki temu efekt będzie jeszcze lepszy. Rekomendujemy Wam hurtownię włosów Remy Hair. Można zdecydować się na naturalne włosy europejski czy rosyjskie, które świetnie się prezentują i są oczywiście pozyskiwane w humanitarny sposób.

Tak naprawdę każdy z nas powinien wybierać to, co uważa za słuszne, jeżeli dotyczy to jego samego. Zatem, jeżeli chcecie mieć usta jak karp czy rzęsy jak norka to sobie zróbcie, wszak to Wasze życie i Wy macie być szczęśliwe.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij