Co stoi za jakością masek antysmogowych Broyx?

Na całym świecie jakość powietrza stale się pogarsza. Krajobraz miast przeistacza się z zielonych oaz w tereny betonowych zabudowań, ciężkie opary dymu, spalin i innych zanieczyszczeń unoszą się w powietrzu. Do tego dochodzą krążące wirus i alergeny. Jedyną nadzieją na swobodne oddychanie w takich sytuacjach są maski antysmogowe. Aby dobrze spełniały swoje zadanie, muszą to być produkty wysokiej jakości takie jak maski Broyx.

Na całym świecie jakość powietrza stale się pogarsza. Krajobraz miast przeistacza się z zielonych oaz w tereny betonowych zabudowań, ciężkie opary dymu, spalin i innych zanieczyszczeń unoszą się w powietrzu. Do tego dochodzą krążące wirus i alergeny. Jedyną nadzieją na swobodne oddychanie w takich sytuacjach są maski antysmogowe. Aby dobrze spełniały swoje zadanie, muszą to być produkty wysokiej jakości takie jak maski Broyx.

Czym są maski antysmogowe?

Maska antysmogowa, znana też jako maska przeciw zanieczyszczeniom, to produkt ​​zaprojektowany w celu ochrony osoby przed nieczystościami występującymi w otaczającym powietrzu. Wyposażona w filtry, zatrzymuje cząsteczki pyłu PM 10, PM 2.5, PM 0.3 i mniejsze, smog, alergeny, bakterie, wirusy grypy itp., aby zapewnić czyste powietrze do oddychania. Większość dobrych masek, które chronią przed zanieczyszczeniami, może filtrować od 80% do 95% zanieczyszczeń w zależności od ich jakości.

To właśnie „jakość” jest słowem klucz przy wyborze takich środków ochrony osobistej. Wybór masek antysmogowych na rynku jest duży, ale nie wszystkie spełniają należycie swoje zadanie. Dlatego tylko wysokiej jakości produkt taki jak maska antysmogowa Broyx daje pewną ochronę przed wieloma zanieczyszczeniami. Na jej skuteczność składa się kilka czynników.

Maska Broyx i maksymalny poziom filtracji

Każdy typ maski Broyx został wyposażony w innowacyjny filtr Broyx 4P1. Składa się on z czterech warstw ochronnych, które zostały wykonane z lekkich, absorbujących zanieczyszczenia materiałów. Jedna z warstw to włóknina elektrostatyczna HEPA E12 99,5%, której zadaniem jest wychwytywanie pyłów zawieszonych, alergenów wziewnych, smogu oraz innych zanieczyszczeń.

Aby uzupełnić działanie filtrów HEPA, dołożono warstwę z węgla aktywnego, który zatrzymuje m.in. lotne związki organiczne, odory oraz inne cząsteczki, które są zagrożeniem dla ludzkiego organizmu. Filtry w masce Broyx są naładowane elektrostatycznie, aby przyciągać zanieczyszczenia i nie dopuścić do ich przedostania się do układu oddechowego.

Skuteczność potwierdzona certyfikatami

Tak duża skuteczność filtracji została potwierdzona certyfikatami. Maski antysmogowe Broyx mają certyfikat środka ochrony osobistej, który może być stosowany zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Poza tym w testach laboratoryjnych przebadano ich działania w kontakcie z wirusem Covid-19. Centralny Instytut Ochrony Pracy w Łodzi potwierdził, że wszystkie modele masek Broyx, spełniają wymagania dla maski niemedycznej w zakresie ochrony w dobie pandemii koronawirusa.

Produktom tym przyznano także znak bezpieczeństwa CE (Conformité Européenne), który w przypadku masek antysmogowych jest potwierdzeniem ich zdolności do filtracji cząstek zgodnie z normą EN149:2001+ A1:2009 w klasie FFP1 NR. Oznacza to filtrowanie na poziomie 80-100% przy zachowaniu najwyższej łatwości wdechu i wydechu.

Maska przeciwsmogowa Broyx w dobrym stylu

Maski antysmogowe kojarzą się z nieestetycznie wyglądającymi, zakrywającymi całą twarz akcesoriami, które pasują co najwyżej na budowę, a nie do spaceru po mieście. Firma Broyx przełamała ten stereotyp i stworzyła maseczki, które są nie tylko skuteczne, ale i po prostu ładne. Maska Broyx pasuje na każdą okazję i współgra z każdą stylizacją. Bez względu na to czy jest to garnitur na spotkanie biznesowe, wieczorowa sukienka, czy strój sportowy – to akcesorium do każdego ubrania. Poza tym design masek przeciwsmogowych Broyx pasuje zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Co więcej, zadbano o to, aby produkt był bardzo lekki, dzięki czemu nawet po wielu godzinach noszenia nie odczuwa się dyskomfortu. To dzięki lekkim materiałom, z których wykonano czaszę maski. W zależności od wybranego modelu jest to ażurowa włóknina poliestrowa lub neopren. Maska antysmogowa Broyx została wyprofilowana tak, aby dopasowała się do anatomii twarzy, nie spadała, nie uciskała nosa, ust, policzków i chroniła przed parowaniem okularów. Solidny, szeroki rzep umożliwia łatwą regulację, a komfortowe nauszniki zapewniają wygodę noszenia.

Wszystkie te czynniki składają się na wysoką jakością masek antysmogowych Broyx.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij