Aukcje

Skuteczne szablony aukcji

SZABLONY AUKCJI

Sprzedaż za pomocą serwisów aukcyjnych takich jak Allegro, czy Ebay to ciągle bardzo popularna forma handlu, dlatego oferujemy efektywne szablony aukcji, dzięki którym zachęcisz użytkowników do kupna danego przedmiotu na Twojej aukcji

Nie od dziś wiadomo, że podczas zakupów internetowych, a zwłaszcza na portalach aukcyjnych typu Allegro / eBay, naszą uwagę przykuwa nie tylko cena przedmiotu, ale przede wszystkim wizerunek sprzedawcy i sposób w jaki prezentuje swoje przedmioty. Taki właśnie efekt osiągniesz za pomocą szablonu aukcji internetowych, które projektujemy i wykonujemy. Budowanie pozytywnych relacji (a co za tym idzie powiększanie swoich zysków) z klientem opiera się na zaufaniu i profesjonalnym wizerunku Twojej sprzedaży. Wyróżnienie spośród tłumu innych aukcji oraz wiarygodność zapewniają nasze profesjonalne szablony – i właśnie to chcemy Ci zaproponować.

U nas jesteś pewny unikalności i oryginalności zaprojektowanego dla Ciebie szablonu – dajemy gwarancję, że nikt inny nie ma i nie będzie miał takiej aukcji jak Ty. Szablon zamówiony w naszej firmie zostanie indywidualnie wykonany i zaprojektowany według Twoich wytycznych i oczekiwań. Szata graficzna aukcji zostanie stworzona zgodnie z obecnie panującymi trendami panującymi w reklamie i Internecie. Największy nacisk kładziemy na czytelną nawigację i proste rozmieszczenie informacji oraz zdjęć.

Gdy Twój szablon będzie już gotowy, dodamy go do Twojego konta i przeprowadzimy szkolenie z obsługi i edycji, abyś bez problemu i niczyjej pomocy mógł samodzielnie wystawiać na nim aukcje. Zupełnie gratis otrzymasz również projekt i szablon strony „o mnie”, dzięki czemu całość Twojego profilu na Allegro/Ebay będzie jednolita i profesjonalnie wyglądająca.

Aukcje internetowe / zakres usług

– profesjonalne szablony aukcji Allegro/Ebay
– dokumentacja i instrukcja umieszczania szablonów
– realizacja “od projektu, po wdrożenie”
– obróbka/wycinanie z tła do 10 zdjęć
– szablony akcji mailingowych do użytkowników Allegro/Ebay

Kreatywna strona - szablony aukcji Allegro/Ebay

kreatywnastrona.pl oddział Krosno

kreatywnastrona.pl oddział Pacanów

Strony i aplikacje www, sklepy internetowe, projektowanie graficzne, projekty stron www, szablony aukcji Allegro i Ebay, projektowanie logo i identyfikacji wizualnej. Najlepszy stosunek ceny do jakości – Krosno, Jasło, Pacanów

ficzer

responsywny design

wszystkie nasze strony i sklepy internetowe dobrze wyświetlają się na urządzeniach mobilnych

unikalny wygląd

projektom nadajemy unikalny wygląd, dzięki czemu nasze strony świetnie się prezentują

łatwe zarządzanie

dzięki wbudowanemu systemowi zarządzania stroną CMS każdy jest w stanie nią stroną

darmowy hosting

do każdej zamówionej strony i sklepu zapewniamy gratis domenę *.pl oraz solidny hosting na 12 miesięcy gratis

wsparcie techniczne

nie zostawiamy klienta samego ze stroną, pomożemy Ci odnaleźć się w Internecie

projekty graficzne

potrzebujesz projektu niekoniecznie strony? Nasz dział graficzny jest do Twojej dyspozycji